Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Voľby do Európskeho parlamentu 2014 - Európska únia
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Články - Voľby do Európskeho parlamentu 2014

Voľby do Európskeho parlamentu 2014 budú tentokrát skutočne iné. Pôjde o veľa. Voľby do europarlamentu rozhodnú o tom, či ľudia dovolia Európskej únii a jej súčasne nedemokraticky dosadeným politickým lídrom ďalšie oberanie štátov únie o ich nezávislosť s cieľom centralizácie moci do rúk Bruselu.

Či ľudia dovolia Európskej únii pokračovať v ďalšom implementovaní absurdných regulácií poškodzujúcich ekonomiky štátov, firiem a ľudí, ale v neposlednom rade tiež, či bude EÚ môcť pokračovať v neefektívnej pomoci nezodpovedným krajinám a v ďalších škodlivých aktivitách, s ktorými väčšina obyvateľov Európskej únie nikdy nesúhlasila a nesúhlasí, ale EÚ im neumožnila sa formou referenda k týmto otázkam vyjadriť.

Práve preto budú nadchádzajúce voľby do Európskeho parlamentu 2014 viac než len o volení europoslancov, ktorí pred voľbami nasľubujú hory doly. Budú to o voľby, v kde si zvolíme zástupcov, ktorí naozaj zdieľajú naše hodnoty, názory a postoje a sú  schopní urobiť všetko preto, aby sa nám Európska únia nepremenila na bývalý Sovietsky zväz.

Májové eurovoľby mali v skutočnosti najhoršiu účasť v histórii

Májové eurovoľby mali byť pre funkcionárov Európskej únie drobným víťazstvom. Od vzniku priamych volieb do Európskeho parlamentu v roku 1979 totiž každé ďalšie eurovoľby dosiahli … Viac.

Výsledky volieb do Európskeho parlamentu 2014 v EÚ

Výsledky volieb do Európskeho parlamentu 2014 v EÚ zrejme prinesú mnoho vrások na tvári bruselským politikom. Katastrofické predpovede o ovládnutí Európskeho parlamentu euroskeptikmi sa síce … Viac.

Výsledky volieb do europarlamentu 2014 na Slovensku

Výsledky volieb do europarlamentu 2014 na Slovensku priniesli viaceré prekvapenia. Od volebnej účasti cez chabý výsledok Smeru až po prekvapivo slušné výsledky pravicových strán. Voľby … Viac.

Konečné výsledky volieb do EP 2014

Oficiálne výsledky volieb do EP 2014 za Slovensko hovoria o jednoznačnom víťazstve strany Smer-SD so ziskom 24,09 % hlasov. Smer tým získava do EP štyroch … Viac.

Eurovoľby 2014 | Čo sa stane po voľbách do europarlamentu

Eurovoľby 2014 sú s prehľadom najdôležitejšími voľbami do Európskeho parlamentu doteraz. A aj keď mnohí matne tušia, čo môžu eurovoľby ovplyvniť, len málokto skutočne vie, … Viac.

Kedy a ako sa vyhodnocujú výsledky volieb do EP 2014

Výsledky volieb do EP 2014 sa voliči tak skoro nedozvedia. Zatiaľ čo pri iných voľbách sú predbežné výsledky zverejňované už krátko po uzatvorení volebných miestností, … Viac.

Eurovoľby 2014 v Grécku budú referendom o zahraničnej pomoci

Eurovoľby 2014 citeľne zmenia budúcnosť Európskej únie. Dôvodom však nie sú len posilnené právomoci europoslancov. V prípade Grécka môžu eurovoľby rozhodnúť aj o tom, či … Viac.

Aké zmeny prinesú eurovoľby 2014

Eurovoľby 2014 sú najostrejšie sledovanými voľbami do europarlamentu v histórii. Od prvých volieb do Európskeho parlamentu v roku 1979 po tie posledné v roku 2009 … Viac.

Prečo sú voľby do europarlamentu 2014 dôležité

Už za necelý týždeň sa uskutočnia voľby do europarlamentu 2014. Mnohí ľudia si stále neuvedomujú ich dôležitosť, a tak nezaškodí pripomenúť zopár dôvodov, prečo sú … Viac.

Európska únia je kritizovaná za netransparentnosť transakčnej dane

Európska únia bola príchodom súčasnej finančnej krízy mimoriadne zaskočená. V snahe napraviť svoj imidž preto prichádza s rôznymi návrhmi, ktoré majú podobným krízam v budúcnosti … Viac.