Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Sledujte voľby do europarlamentu 2014 cez @EPElections
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Sledovanie volieb do europarlamentu 2014 cez @EPElections

Twitter - voľby do Európskeho parlamentu 2014Čo má tweetovanie a voľby do europarlamentu 2014 alebo voľby do EP spoločné?

Odteraz máte možnosť na novootvorenom účte …

https://twitter.com/EPElections

… sledovať (väčšinou v angličtine) zdieľanie noviniek, správ, názory verejnej mienky, ale aj klebety a špekulácie o voľbách do európskeho parlamentu konajúcich sa v máji 2014.

Kto otvoril Twitter účet – Voľby do europarlamentu 2014?

Nový Twitter účet – @EPElections – so zameraním na zachytenie súčasných zaujímavých politických zmien ohľadom nadchádzajúcich volieb do europarlamentu vo všetkých 28 členských štátoch EÚ a ohľadom volieb nových európskych komisárov, otvoril nezávislý tím konzultantov z APCO Worldwide.

Cieľ APCO Worldwide

Cieľom APCO Worldwide je vytvorenie centrálneho Twitter účtu ako platformy pre otvorenú diskusiu, či výmenu názorov. Tiež pre zachytenie týchto zmien, ktoré môžu priniesť nasledujúce eurovoľby 2014 a o ktorý je veľký verejný a mediálny záujem.

Na tomto Twitter účte nájdete oznamy a správy o kandidátoch na poslancov do európskeho parlamentu, o ich národných a celoeurópskych kampaniach a spôsobe, ako nájsť týchto kandidátov na Twitteri.

APCO Worldwide však v rámci volieb do Európskeho parlamentu zostáva neutrálna.

Nebude podporovať žiadnu politickú stranu, či kandidáta alebo kandidátov na poslancov do európskeho parlamentu.

Voľby do europarlamentu 2014 – špekulácie a klebety

APCO Worldwide však bude okrem sprav o eurovoľbách zdieľať klebety a špekulácie (nie však ohováranie) okolo prípadných nových komisárov, združujúc názory verejnej mienky, médií a samozrejme novinky z oficiálnych zdrojov.

Nájdete tu aj zdieľané hypotézy uznávaných mysliteľov, vrátane členov odborných konzultantov tímu Apco Worldwide v ich národných jazykoch, ohľadom volieb 2014.

Viac informácii môžete nájsť aj na internete pod kľúčovými frázami ako voľby 2014, eurovoľby, voľby do europarlamentu alebo tiež voťby do Europskeho parlamentu 2014.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.