Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Zavádzanie nepopulárnych opatrení ... | Videozáznam - Sulik.sk
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Zavádzanie nepopulárnych opatrení z dôsledku nezodpovednosti … (14. časť)

Jednoducho, keď ide o vlastné peniaze, tak si to človek dvakrát dobre rozmyslí. Preto nerozumiem, prečo sa máme nezodpovedne postaviť k peniazom slovenských daňovníkov, keď sme práve na to boli zvolení, aby sme medzi iným, tieto peniaze chránili. Ja teda, by som veľmi nerád vysvetľoval ľuďom, ktorí si musia uťahovať opasky preto, lebo minulá vláda tu zanechala obrovský deficit a boli sme na najlepšej ceste do Grécka a teraz sme nútení kvôli tomu robiť nepopulárne opatrenia.

Nasledujúce video >> Neplatenie daní v Grécku je národným športom | 15. časť
Predošlé video >> Všetci poslanci SR sú si vedomí, že ďalšia pôžička | 13. časť

A ešte, ľuďom budeme musieť vysvetliť “No musíme robiť nepopulárne opatrenia” ale ten grécky železničiar, ktorý mal plat doteraz 5500 eur mesačne, veď on sa už uskromnil, teraz bude mať len 4500 eur mesačne. …a mamička s dvoma deťmi pochop, že mu prispeješ veď aj Ďuri traktorista by mu tiež prispel.