Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Pomoc Grécku - vyhodené peniaze von oknom | Videozáznam - Sulik.sk
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Pomoc Grécku | Nepochopiteľný postoj koaličných partnerov (4. časť)

Dalo by sa čakať, že keď sme pred rokom nesúhlasili s pomocou Grécku, koalícia ako celok, že nebudeme dnes vonkoncom súhlasiť s takouto pomocou. Lebo, keď to vtedy boli vyhodené peniaze, tak dnes sú to niekoľko násobne viac vyhodené peniaze von oknom, bez akejkoľvek šance, že sa vrátia. Lenže nie, žiaľ naši koaliční partneri zmenili názor a dnes zrazu s pomocou Grécku súhlasia.

Nasledujúce video >> Nová pôžička Grécku z dočasného eurovalu | 5. časť
Predošlé video >> Grécka ekonomika – rating, výkon, dlhy | 3. časť

Na poskytnutie pomoci Grécku nech si vytvorí názor každý sám

  • Predtým naši koaliční partneri nesúhlasili s pôžičkou pre krajinu s ratingom B+ ale dnes súhlasia s pôžičkou pre krajinu s ratingom CCC.
  • Predtým naši koaliční partneri nesúhlasili s pôžičkou pre Grécko na ceste do krachu ale dnes súhlasia s pomocou Grécku, ktoré v krachu je.

Na toto nech si spraví obraz každý sám.

Za SaS prehlasujem, že názor nemeníme a zásadne nesúhlasíme s pomocou Grécku tak, ako sme s ňou nesúhlasili aj pred voľbami.