Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Bankrot Grécka - nasledujúci logický krok | Videozáznam - Sulik.sk
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Bankrot Grécka – nasledujúci logický krok (10. časť)

Čo vravíme my za SaS je, že predtým, než budeme o akejkoľvek pomoci z eurovalu pre Grécko sa baviť, musí nastať bankrot Grécka. Grécko musí vyhlásiť platobnú neschopnosť, aby mohlo prejsť akýmsi očistcom. Tento očistec znamená, že Grécko sa dostane napríklad do Parížskeho klubu a tam sa povie “No dobre, tak každý investor, každý veriteľ, dostane už len 60% z toho, čo investoval”. Skrátka, taký je život. Tu došlo k strate, táto krajina, tento dlžník, hospodáril veľmi nezodpovedne, bohužia,ľ to na viac nevydá.

Nasledujúce video >> Ministerstvo financií SR si asi myslí, že … | 11. časť

Predošlé video >> Nezodpovedné investovanie do gréckych dlhopisov | 9. časť

Až keď Grécko vyhlási bankrot …

Keď Grécko vyhlási bankrot, potom sa poďme baviť o pôžičke z dočasného eurovalu, potom ukážme, že sme zodpovedný partner, ale nie teraz. To nie je zodpovedné, vyhadzovať peniaze daňovníkov von oknom.