Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Aký je skutočný problém Európy? | Videoblog

Problém Európy | Európsky parlament dnes hlasoval o takzvanej Parížskej dohode, ku klimatickým zmenám. Životné prostredie treba chrániť, bezpochyby, no je potrebné zohľadniť aj okolnosti. … Viac.

Pán Herman Van Rompuy, hra s eurom skončila – teraz prichádza krach

Európsky parlament, Štrasburg – Nigel Farage: Dobré ráno, pán Herman Van Rompuy, už ste v pozícii európskeho prezidenta rok a celá Európska únia sa Vám rozpadá. Peniaze … Viac.

Európsky parlament | Ľudia vás obesia a budú v práve

Európsky parlament, Štrasburg, Godfrey Bloom: Pán prezident, rád by som citoval veľkého amerického filozofa Murraya Rothbarda: Štát je inštitúcia krádeže. Dane sú iba spôsob, ako … Viac.

Európsky parlament | Chytení v ekonomickej pasci

Európsky parlament, Nigel Farage: Aké je najčastejšie používané slovo v súvislosti s eurom? Nie, nie je to „zlyhanie“, hoci by mohlo byť. Je to „stabilita“! Pred desiatimi … Viac.

Euroval a Richard Sulík

Euroval, Nigel Farage: Pán Barroso, vždy som pripravený akceptovať, že sa môžem mýliť a myslel som si, že demokratická revolúcia tohto euro šialenstva bola obmedzená … Viac.

Európsky parlament | S novým EÚ socializmom prídu nové časy

Európsky parlament, Štrasburg – Nigel Farage rozpráva poslancom Európskeho parlamentu príbeh, ktorý budú rozprávať budúce generácie rodičov svojim deťom. Kde bolo, tam bolo, Európa bola … Viac.