Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Spoza dverí Európskeho parlamentu - Šokujúce záznamy
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Spoza dverí Európskeho parlamentu – videozáznamy

Európsky parlament je bezpochyby inštitúciou, ktorá bola vytvorená na to, aby zastupovala ľudí žijúcich v Európskej únii, ľudí, ktorí pravidelne a bez reptania odvádzajú do rozpočtu Európskej únie nemalé sumy peňazí. Realita sa však od vznešenej idey výrazne líši. Európsky parlament živí poslancov, ktorí sa občanom EÚ čoraz viac vzďaľujú. Európski byrokrati odmietajú nastaviť uši prosbám Európanov, mnohí z nich sa ani zďaleka nezaujímajú o skutočné potreby obyvateľov EÚ. Tí, ktorí sa o to usilujú, ktorí nehrajú špinavú hru a nejde im o to, čo najviac sa nabaliť, sú považovaní za radikálnych euroskeptikov a nadšení eurokrati sa im smelo smejú do tváre. Nazrite teraz spolu s nami za dvere Európskeho parlamentu a zistite sami, ako to skutočne v europarlamente chodí.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.