Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Európsky parlament | Ľudia vás obesia a budú v práve - video
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Európsky parlament | Ľudia vás obesia a budú v práve

Európsky parlament, Štrasburg, Godfrey Bloom: Pán prezident, rád by som citoval veľkého amerického filozofa Murraya Rothbarda:

Štát je inštitúcia krádeže. Dane sú iba spôsob, ako politici a byrokrati kradnú peniaze svojim občanom, aby ich potom rozhádzali tým najnehanebnejším spôsobom.

Európsky parlament a Európska komisia – daňoví podvodníci Európy

Európsky parlament nie je žiadnou výnimkou. Považujem to za fascinujúce a nechce sa mi veriť, ako bez mihnutia oka hovoríte o daňových únikoch. Celá Európska komisia a s ňou spojená byrokracia sa vyhýbajú daniam. Ani vy neplatíte dane, tak ako ich platia občania. Máte všetky možné špeciálne úpravy, združené daňové sadzby, vysoké nezdaniteľné časti, bezpríspevkové dôchodky…

Ste najväčší daňoví podvodníci v Európe a máte tú drzosť kázať. Táto správa sa dostane domov k občanom Európskej únie. Uvidíte, že euroskeptici sa v júni vrátia späť v ešte väčšom počte. Môžem vám povedať, že keď ľudia zistia vaše čísla, vtrhnú do tejto sály a obesia vás. A budú v práve!

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.