Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Utečenci a utečenecké kvóty | Videokomentár k vystúpeniu predsedu Komisie Junckera o stave EÚ

9. septembra 2015, Štrasburg – Utečenci | Richard Sulík sa vo svojom videokomentári vyjadruje k vystúpeniu predsedu Komisie Jean-Claude Junckera so Správou o stavu Európskej únie … Viac.

Vytvorenie konkurencieschopného trhu práce EÚ pre 21. storočie

Štrasburg 09.09. 2015 – Napriek tomu, že Richard Sulík mal 9. septembra vystúpiť v europarlamente k téme “Vytvorenie konkurencieschopného trhu práce EÚ pre 21. storočie”, … Viac.

Kontroverzná transatlantická dohoda o obchode a investíciách medzi EÚ a USA (TTIP) | Rokovania v europarlamente

Štrasburg 07.07. 2015 – Vystúpenie Richarda Sulíka v europarlamente v rámci rozpravy k téme: Transatlantická dohoda o obchode a investíciách medzi EÚ a USA (TTIP). | Richard Sulík … Viac.

Európsky úrad pre boj proti podvodom čelí podozreniam z podvodov | Europarlament

Štrasburg 9.6. 2015 – Vystúpenie Richarda Sulíka v europarlamente v rámci rozpravy k téme Vyšetrovania úradu OLAF – Otázky na ústne zodpovedanie. OLAF – Európsky … Viac.

EÚ si uzurpuje ďalšie právo – cez prisťahovalecké kvóty | Videokomentár Richarda Sulíka

Prisťahovalecké kvóty – Štrasburg, 21. mája 2015 | Europoslanec Richard Sulík vo videokomentári vysvetľuje svoj postoj k prisťahovaleckým kvótam, o ktorých Európsky parlament hlasoval na aprílovej schôdzi. … Viac.

Vyhlásenie Rady a Komisie na tému 100. výročie arménskej genocídy | Komentár

Európsky parlament – Brusel, 15. apríl 2015 | Komentár Richarda Sulíka k vyhláseniu Európskej rady a Európskej komisie na tému 100. výročie arménskej genocídy a … Viac.

Britskí europoslanci išli na luxusný výlet do Chorvátska

Europoslanci sú známi svojim častým zneužívaním verejných financií. Nový Európsky parlament ešte nestihol ani raz zasadať a už svetlo sveta uzrel ďalší škandál. Štrnásti poslanci … Viac.

Europoslanci si užívajú luxusnú starostlivosť, vrátane chudnutia a viagry

Europoslanci sú známi svojimi luxusnými platmi a množstvom zaujímavých výhod. Medzi tieto výhody patrí napríklad aj vysoko nadštandardná zdravotná starostlivosť. Vďaka nej si poslanci Európskeho parlamentu … Viac.

Europoslanci alebo tak to je tá úžasná Európska únia! (České titulky)

Europoslanci zarábajú viac ako ktorýkoľvek iní politici. Mesačne poberajú paušálnu mzdu vo výške 3980€, diéty vo výške 7339€ a za každý zasadací deň v europarlamente … Viac.

Europoslanci chceli zakryť obrovský podvod

Europoslanci sú v tomto období mimoriadne činní. Nasledujúci rok sa totiž budú konať voľby do europarlamentu. Podobne činní boli europoslanci aj pred poslednými eurovoľbami, nie však … Viac.