Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Euro v 60 sekundách | Série 60 sekundových videií o EÚ | Sulik.sk
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Euro v 60 sekundách | Série videí – základné pojmy a súvislosti o EÚ

Vážený návštevník,
kategória „Euro v 60 sekundách“ je venovaná všetkým Vám, ktorí sa zaujímate o dianie v EÚ, ktorej sme súčasťou. Motiváciou pre vytvorenie tejto kategórie ste práve vy, ľudia bažiaci po vysvetlení základných pojmov súvisiacich so vznikom EÚ ako napríklad Maastrichtská zmluva, až po pojmy týkajúce sa Európskej únie, Hospodárskej a menovej únie, eurozóny alebo eurosystému a ďalších tém.

Súpis doposiaľ vytvorených videí nájdete kliknutím sem!

Euro v 60 sekundách sú krátke videá o EÚ zrozumiteľné pre každého

V jednotlivých videách si spoločne prejdeme spomínanú problematiku, vysvetlíme si, čo sú eurofondy, ako funguje systém prideľovania finančnej podpory zo strany Európskej únii a čas venujeme aj stále tak vysoko aktuálnej téme, akou je euroval.

Pevne verím, že čas strávený v tejto kategórii bude pre Vás prínosom, pomôže Vám lepšie sa zorientovať a zaujať svoj postoj k medializovaným politickým témam, ktoré rezonujú v EÚ.

Budem sa tešiť ak prispejete svojim námetom na ďalšie témy, ktoré Vás ako občana EÚ zaujímajú.

S pozdravom
Richard Sulík

Zoznam 60 sekundových videí