Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Záchrana 2.0 | Merkelová sa rozhodla že Grécko zachránime | Sulik.sk
Európska únia, eurozóna, eurokríza, euroval a ECB.

Záchrana 2.0 | Angela Merkelová sa rozhodla, že Grécko bude zachránené

Angela Merkelová ide zachraňovať Grécko.Tak Mutti (Angela Merkelová) predsa len našla spoločnú reč s „misió olánd“ a ide sa ďalej zachraňovať. Ale nie tak trochársky ako doteraz, že sa toto šialenstvo dalo zastaviť. Nie, teraz prichádza Záchrana 2.0 a k doterajším „záchranným“ akciám sú dva podstatné rozdiely. Po prvé, nebudú sa riešiť krajiny jednotlivo, ale v balíku a po druhé, neráta sa v miliardách, ale v biliónoch.

Samozvaní záchrancovia na čele s Angelou Merkelovou chytili druhý dych

V novembri bude teda na rade opäť raz Grécko (síce Trojka ešte neodovzdala správu a keď ju odovzdá, bude strašná, ale to nehrá žiadnu rolu, lebo Angela Merkelová sa rozhodla, že Grécko bude zachránené), Cyprus (lebo zistili, že Rusi predsa len nie sú tak padnutí na hlavu, aby do čiernej diery strkali peniaze), druhýkrát Španielsko (ktoré v tomto momente ešte hrá divadlo) a Portugalsko (kde si povedali, že nebudú predsa ako jediní šetriť, aby boli všetkým na smiech a preto šetrenie zastavili). No a trvalý euroval bude nafúknutý na 2 bilióny eur. To je číslo dvetisíc krát väčšie ako miliarda a má 12 núl (2.000.000.000.000). Samozvaní záchrancovia chytili druhý dych, hurá, ide sa zachraňovať.

Len by ma hrozne zaujímalo, kto im na to dal mandát.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.